۰

درباره ما

شرکت پدیدآورندگان

تاسیس : ۱۳۹۲
مدیر عامل : مسعود قربانی
پرسنل : ٢٥ تعداد

بدون هیچگونه محدودیتی بفروشید!

شناخته شدن برند و نام شرکت شما

شناخت خود، رقبا و مشتریان هدف

بزرگترین مرجع مواد شیمیایی ایران

مرجع مواد شیمیایی ایران با مخاطب قرار دادن دانشجویان و .. در (صنایع معدنی، رنگ و رزین، پلیمر و پلاستیک امیدوار است تا بتواند خدمتی شایسته به صنایع ایران ارائه دهد.

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی پدیداوردگان

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی پدیداوردگان

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت با توجه به نو آوری در فرمولاسیون و بهینه سازی آن مطابق با آخرین یافته های علمی ، دارای کیفیتی در حد بالاترین استانداردهای جهانی و قابل رقابت با برترین نمونه های خارجی است . تونایی بالای این شرکت در ارائه محصولات شیمیایی اختصاصی مطابق با نیاز مشتریان و ارائه کالای با کیفیت و قیمت رقابتی باعث شده تا صنایع مختلفی تحت پوشش تامین مواد اولیه و محصولات این شرکت قرار بگیرند .
از ویژگی های منحصر به فرد شرکت پدیداورندگان جم که باعث جلب رضایت مشتریان گردیده ، توجه ویژه این شرکت به مقوله کیفیت است که در این راستا موارد زیر همیشه مد نظر بوده است .
* ثبات کیفیت محصول
* بهبود مستمر کیفیت محصولات
* ارائه محصولات جدید با توجه به نیاز بازار
*ارائه خدمات مهندسی فروش
*تحویل منظم و به موقع محصولات
*دریافت نظرات و پیشنهادهای مشتریان در خصوص ارتقاء کیفی محصولات
این شرکت در حال حاضر مواد اولیه عمده کارخانجات صنایع شوینده کشور از جمله گلتاش، هنکل ، دکتر عبیدی ، پاک فیروزه و... را تامین کرده است .

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند.

شرکت پدید آورندگان جم با هدف حمایت از تولید ملی ، کارو سرمایه ایرانی و ارائه مواد اولیه شیمیایی با چشم انداز تبدیل شدن به برترین انتخاب مشتریان صنایع دام و طیور ، صنعت نساجی ، صنایع دارویی ، شوینده ، آرایشی و بهداشتی ، غذایی،نوشیدنی ، صنایع نفت ، گازو پتروشیمی در سال هزارو سیصد و نود آغاز به کار نمود .
جهت تحقق این مهم مجموعه پدیداورندگان جم اقدام به احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی اشتهارد نمود و به کار گیری کادری مجرب و با تجربه چندین ساله در زمینه تولید در راستای توسعه هر چه بیشتر سطح کیفی و کمی محصولات و پاسخگویی به نیاز مشتریان و اصل مشتری مداری تاسیس گردیده است .

پدیدآورندگان